Hakkımızda

Polixim.com bir şahıs firması olarak; 2019 yılında siz değerli hobi severlere hizmet etmek amacıyla kurulmuş bir firmadır. Firmamız uzun yıllardan beri süregelen dekorasyon-hobi sektöründe, tedarikçi pozisyonunda rol almayı hedeflemektedir. Ana ilkesi olarak, şu sıralar e-ticarette (ve tüm iş hayatında) pek görülmeyen “Dürüstlük Felsefesi” ni odak alarak benimsemiş, her ne koşulda olursa olsun dürüstlükten taviz verilmeyeceği gerçeğiyle donatmıştır.

Genel bazda hediyelik polyester obje olan ürünlerimiz isminden de anlaşılacağı üzere %100 polyester hammaddesinden, tamamıyla el işçiliğiyle yapılmakta olup; insan-emek ilişkisini tamamıyla yansıtmaktadır. Polyester olan ürünlerimiz bu sebepten ötürü kırılgan yapıda olup kargo paketlemesi oldukça özenle yapılmak zorundadır. Firmamız, KARGO KIRILMALARINA GARANTİ vermektedir. Yani Firmamız, kargodan ötürü kırılan ürünlerimizi size ücretsiz olarak yenisini tedarik etme garantisi vermektedir.

Sizin beğeniniz ve ilginiz üzerine Firmamız güçlenecek veya bu sektör mezarlığında yerini alacaktır. Niyetimiz odur ki; siz değerli müşterilerimizin bizden beğendiği ve satın almak istediği ürünlerin zamanlı, özenli ve tek parça halinde elinize ulaşmasını sağlamaktır. Hakkımızda yazılacaklar, tabiki zamanla sizin de desteğinizle çoğalacaktır. Şunu da atlamamak gerekir ki, gaye, daha önce de belirttiğimiz üzere, çok ürün satmak değil; ürünün düzgün bir biçimde elinize ulaşmasını sağlamak; memnuniyet ve güveninizi hak etmektir.

Saygılarımızla.

Keyifli alışverişler.

(*) Sitemizden yaptığınız alışverişlerinizin güvenliği için 256 bit şifreleme ile bilgi güvenliği sağlayan SSL sertifikası kullanılmaktadır.